Wybór mebli oraz różne inne rozwiązania pomocne w urządzaniu garderoby

Wybór mebli oraz różne inne rozwiązania pomocne w urządzaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być ogromna, żeby zdołać bez problemu trzymać tam ubrania i zachować odpowiedni porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. Można garderobę wtedy odseparować drzwiami przesuwnymi od pomieszczenia i wciąż będzie ona bardzo dobrze spełniać swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Magazynowane ubrania to najważniejszy czynnik, który wpływa na wnętrze garderoby. W zależności od rodzaju posiadanych rzeczy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w naszych meblach powinno być dużo drążków na wieszaki, szuflad czy może regałów. Decydując o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć też to, czy zależy nam na dodatkowej przestrzeni na różne urządzenia, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

W przypadku, gdy garderoba nie zajmie wiele przestrzeni, świetnym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zwiększymy dostępną przestrzeń na rzeczy, a także różne dodatki. Dobrze jest zdecydować się na kupno mebli na wymiar firmy Komandor, która słynie z produkcji bardzo ładownych szaf ubraniowych. Warto zastanowić się również nad kupnem szafy narożnej, która umożliwi powiększenie dostępnej przestrzeni do magazynowania.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto również zamontować w swojej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to samodzielne pomieszczenie. Pozwala to na zwiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest konieczna do otworzenia tradycyjnych drzwi. W tym wypadku możemy postawić na dostępne na rynku gotowe rozwiązania bądź drzwi przesuwne na wymiar, które można znaleźć w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy mieć na uwadze, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać również o odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle istotne jest, aby światło docierało do wszystkich półek oraz zakątków pokoju. Jeśli dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy również zadbać o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one najróżniejsze formy oraz bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim detalem, o którym nie należy nie pamiętać jest lustro. Bardzo duże lustro pełni dwie ważne funkcje. Jest ono konieczne podczas wyboru stroju oraz zwiększa optycznie wnętrze. W przypadku niedużego pokoju dobrze jest zastąpić lustro stojące wiszącym. Dobrym wyborem jest też wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top